Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Dzielna - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Pomyków

Pomyków(Dzielna + 23 km)

145 000 zł1 650 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Mamy idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

453 450 zł3 023 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Lublińcu, o powierzchni 3023m. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o podobnych parametrach. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Truskolasy(Dzielna + 24 km)

99 900 zł1 082 m² 92,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Truskolasy - powiat kłobucki, przy ul. Długiej o powierzchni 1082 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koty

Koty(Dzielna + 24 km)

107 000 zł668 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 668 m2 położoną w miejscowości Koty w gminie Tworóg. Działka o kształcie prostokąta mieszcząca się w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom rekreacyjny / całoroczny do własnej aranżacji - Zwierzyniec Trzeci, gm. Panki Na sprzedaż urokliwy dom rekreacyjny z możliwością adaptacji na całoroczny, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł136 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136,51 m2 z garażem w bryle budynku w Lublińcu przy ul. Kochcickiej. Budynek są usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 763 m² 51,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,63a. Na mapie nr 3. Zlokalizowana w miejscowości Spórok, gm. Kolonowskie, 5 min od Krasiejowa! W miejscowości nie ma Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal usługowy o powierzchni 170 m z dużą witryną. Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży bądź wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 170 m .

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł40,55 m² 1 578,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lublinieckim, gminie Lubliniec przy ul.